MMForce.Net - Информационные технологии для науки и бизнеса
Главная Технология Статьи Утилиты О проекте Контакты      

Жителі Каліфорнії вирішуватимуть, чи легалізувати ставки на спорт під час голосування в листопаді

Жителі Каліфорнії вирішуватимуть, чи легалізувати ставки на спорт під час голосування в листопаді

sports betting

Прихильники ставок на спорт в Інтернеті збирають 1,6 мільйона підписів, щоб закон про легалізацію з’явився у бюлетені 2022 року. Пропозиція дозволити онлайн-ставки на спорт у Каліфорнії з’явиться у бюлетені штату в листопаді цього року. Зусилля з легалізації очолюють каліфорнійці для вирішення проблем бездомності та підтримки психічного здоров’я, які зібрали 1,6 мільйона підписів на користь цього заходу.

Ініціативу «Каліфорнійці за рішення проблем бездомності та підтримки психічного здоров’я» підтримують деякі з найбільших імен комерційних азартних ігор, зокрема BetMGM, Bally’s, DraftKings, Penn National, Wynn, Fanatics Betting та FanDuel та iншi бездепозитні бонуси казино.

85% податкових надходжень підуть на зменшення кількості бездомних. Ще 15% від загальної суми податків підуть на племена Каліфорнії. Відповідно до цього заходу, спортивні ставки будуть оподатковуватися за ставкою 10%.

Ставки на спорт онлайн будуть відкриті для «кваліфікованих ігрових організацій» та племінних операторів, які можуть співпрацювати з постачальниками онлайн-платформ. Племінні оператори та постачальники онлайн-платформ повинні сплатити 10 мільйонів доларів за ліцензію кожен, тоді як «кваліфіковані ігрові організації» повинні заплатити 100 мільйонів доларів.

«Ми дуже схвильовані ситуацією в Каліфорнії», — сказав виконавчий директор Flutter Пітер Джексон. «Очевидно, що дійти до цього етапу було непросто, але ми дуже, дуже щасливі бути в бюлетені».

Зібрані підписи все ще мають бути перевірені, хоча, як повідомляється, захід має достатньо підписів, що очікується, що це буде формальністю. Якщо він з’явиться в бюлетені і буде схвалений більшістю виборців, він стане законом.

Legalize Sports

Найпомітнішими противниками цієї міри є племінні оператори Каліфорнії, які проводять власну кампанію. Їхня ініціатива спрямована на легалізацію особистих спортивних ставок на іподромах штату та на племінних майданчиках. У бюлетені можуть бути присутні обидва заходи.

California Legalize Sports Betting Initiative також вже зібрала достатньо підписів для голосування в листопаді. Цей захід запропонували більше 18 індіанських племен.


<> Rambler's Top100 Copyright © 2000−2021 MMForce.Net <> LiveInternet
b0dc9cef19dc04dae27051d3a4bd422d