MMForce.Net - Информационные технологии для науки и бизнеса
Главная Технология Статьи Утилиты О проекте Контакты      

Stakelogic розширить своє глобальне охоплення завдяки новому партнерству з Microgaming

 

Компанія Stakelogic оголосила велику новину: вона уклала преміальне партнерство із гігантом індустрії Microgaming. Це партнерство означає, що повний каталог онлайн-слотів постачальника програмного забезпечення буде запущений на платформі Microgaming для агрегації контенту.

Stakelogic

Stakelogic поєднується з Microgaming

В результаті нової угоди Stakelogic тепер може розширити свою присутність у всьому світі та охопити клієнтів Microgaming на нових регульованих ринках. Це також означає, що клієнти можуть отримати доступ до контенту казино від розробників програмного забезпечення.

Компанія Stakelogic уклала з Microgaming вигідне партнерство для розширення своєї глобальної присутності. Н нашому сайті ви можете спробувати ігрові автомати грати безплатно без реєстрації і смс онлайн.

Ольга Баджела, виконавчий директор Stakelogic, розповіла про нове преміальне партнерство з Microgaming, заявивши, що воно дало їм "платформу для поширення високоякісного контенту Stakelogic серед нової аудиторії".

Він також наголосив: "Ми раді не тільки можливості розширити наше охоплення на регульованих ринках по всьому світу, але й запропонувати клієнтам Microgaming інноваційний вибір ігор Stakelogic, які були їм раніше недоступні".

Microgaming

"Завдяки повному набору слотів з першокласною графікою, звуком і безліччю відмінних бонусних функцій ми впевнені, що дуже скоро вони знайдуть собі нового фаворита".

Stakelogic тепер стоятиме поруч із іграми від ряду незалежних студій та контент-провайдерів, які також пропонують свої послуги на платформі Microgaming, з такими іграми, як Midas Wilds, Black Gold 2 Megaways та Extreme Megaways. Клієнтам також буде представлено низку ігрових функцій, таких як режим Super Stake від Stakelogic.


<> Rambler's Top100 Copyright © 2000−2021 MMForce.Net <> LiveInternet
84a375625f234f5aff74d989b207cacc